Wedstrijden EURO 2024

Gespeelde Wedstrijden

# Datum Locatie
Team 1
Team 2
Uitslag
12. 18-06-2024 21:00:00 Red Bull Arena, Leipzig Portugal Tsjechië 2 - 1
11. 18-06-2024 18:00:00 Westfalenstadion, Dortmund Turkije Georgië 3 - 1
8. 17-06-2024 21:00:00 Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf Oostenrijk Frankrijk 0 - 1
9. 17-06-2024 18:00:00 Waldstadion, Frankfurt België Slowakije 0 - 1
10. 17-06-2024 15:00:00 Allianz Arena, München Roemenië Oekraïne 3 - 0
5. 16-06-2024 21:00:00 Arena AufSchalke, Gelsenkirchen Servië Engeland 0 - 1
6. 16-06-2024 18:00:00 Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Slovenië Denemarken 1 - 1
7. 16-06-2024 15:00:00 Volksparkstadion, Hamburg Polen Nederland 1 - 2
4. 15-06-2024 21:00:00 Westfalenstadion, Dortmund Italië Albanië 2 - 1
3. 15-06-2024 18:00:00 Olympiastadion, Berlijn Spanje Kroatië 3 - 0
2. 15-06-2024 15:00:00 RheinEnergieStadion, Köln Hongarije Zwitserland 1 - 3
1. 14-06-2024 21:00:00 Allianz Arena, München Duitsland Schotland 5 - 1

Nog te spelen Wedstrijden

# Datum Locatie
Team 1
Team 2
15. 19-06-2024 15:00:00 Volksparkstadion, Hamburg Kroatië Albanië
14. 19-06-2024 18:00:00 Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Duitsland Hongarije
13. 19-06-2024 21:00:00 RheinEnergieStadion, Köln Schotland Zwitserland
18. 20-06-2024 15:00:00 Allianz Arena, München Slovenië Servië
17. 20-06-2024 18:00:00 Waldstadion, Frankfurt Denemarken Engeland
16. 20-06-2024 21:00:00 Arena AufSchalke, Gelsenkirchen Spanje Italië
21. 21-06-2024 15:00:00 Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf Slowakije Oekraïne
19. 21-06-2024 18:00:00 Olympiastadion, Berlijn Polen Oostenrijk
20. 21-06-2024 21:00:00 Red Bull Arena, Leipzig Nederland Frankrijk
24. 22-06-2024 15:00:00 Volksparkstadion, Hamburg Georgië Tsjechië
23. 22-06-2024 18:00:00 Westfalenstadion, Dortmund Turkije Portugal
22. 22-06-2024 21:00:00 RheinEnergieStadion, Köln België Roemenië
25. 23-06-2024 21:00:00 Waldstadion, Frankfurt Zwitserland Duitsland
26. 23-06-2024 21:00:00 Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Schotland Hongarije
27. 24-06-2024 21:00:00 Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf Albanië Spanje
28. 24-06-2024 21:00:00 Red Bull Arena, Leipzig Kroatië Italië
31. 25-06-2024 18:00:00 Olympiastadion, Berlijn Nederland Oostenrijk
32. 25-06-2024 18:00:00 Westfalenstadion, Dortmund Frankrijk Polen
29. 25-06-2024 21:00:00 RheinEnergieStadion, Köln Engeland Slovenië
30. 25-06-2024 21:00:00 Allianz Arena, München Denemarken Servië
33. 26-06-2024 18:00:00 Waldstadion, Frankfurt Slowakije Roemenië
34. 26-06-2024 18:00:00 Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Oekraïne België
35. 26-06-2024 21:00:00 Arena AufSchalke, Gelsenkirchen Georgië Portugal
36. 26-06-2024 21:00:00 Volksparkstadion, Hamburg Tsjechië Turkije
38. 29-06-2024 18:00:00 Olympiastadion, Berlijn 2e Groep A 2e Groep B
37. 29-06-2024 21:00:00 Westfalenstadion, Dortmund 1e Groep A 2e Groep C
40. 30-06-2024 18:00:00 Arena AufSchalke, Gelsenkirchen 1e Groep C Nr 3 D,E,F
39. 30-06-2024 21:00:00 RheinEnergieStadion, Köln 1e Groep B Nr 3 A,D,E,F
42. 01-07-2024 18:00:00 Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf 2e Groep D 2e Groep E
41. 01-07-2024 21:00:00 Waldstadion, Frankfurt 1e Groep F Nr 3 A,B,C
43. 02-07-2024 18:00:00 Allianz Arena, München 1e Groep E Nr 3 A,B,C,D
44. 02-07-2024 21:00:00 Red Bull Arena, Leipzig 1e Groep D 2e Groep F
45. 05-07-2024 18:00:00 Mercedes-Benz arena, Stuttgart Winnaar Wedstrijd 39 Winnaar Wedstrijd 37
46. 05-07-2024 21:00:00 Volksparkstadion, Hamburg Winnaar Wedstrijd 41 Winnaar Wedstrijd 42
48. 06-07-2024 18:00:00 Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf Winnaar Wedstrijd 40 Winnaar Wedstrijd 38
47. 06-07-2024 21:00:00 Olympiastadion, Berlijn Winnaar Wedstrijd 43 Winnaar Wedstrijd 44
49. 09-07-2024 21:00:00 Allianz Arena, München Winnaar Wedstrijd 45 Winnaar Wedstrijd 46
50. 10-07-2024 21:00:00 Westfalenstadion, Dortmund Winnaar Wedstrijd 47 Winnaar Wedstrijd 48
51. 14-07-2024 21:00:00 Olympiastadion, Berlijn Winnaar Wedstrijd 49 Winnaar Wedstrijd 50